شعر منظوم درمان افسردگی پوکی استخوان خواص درمانی

شعر منظوم: درمان افسردگی پوکی استخوان خواص درمانی عمل جراحی استخوان آمریکایی جلوگیری پزشکان درمانی جادویی

گت بلاگز وب‌گردی خواص جادویی پای مرغ جهت پوست صورت و پوکی استخوان

این بار و در این مطلب قصد معرفی یکی از غنی‌ترین منابع کلسیم و ویتامین D. و همچنین معرفی فواید درمانی این ماده غذایی که شاید تا به

خواص جادویی پای مرغ جهت پوست صورت و پوکی استخوان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، طبق تحقیقات انجام شده”پای مرغ” حاوی بسیاری ازپروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و حیاتی است که بدن انسان قادر به تولید آن ها نیست. از همین جهت به افرادی که دچار مشکلاتی مانند:خمیدگی که ناشی از کمبود کلسیم هست، پوکی استخوان، آرتروز، نرمی استخوان (راشیتیسم) در کودکان و بزرگسالان، روماتیسم، شکستگی استخوان و به طور کلی تغییرات ساختمانی در استخوان ها و نیز اختلال عملکرد عضلانی ناشی از کمبود کلسیم و ویتامین D. را می توان با ااستفاده از این ماده غذایی درمان کرد، که در ادامه به فواید درمانی و روش مصرف آن خواهیم پرداخت.

عبارات مهم : درمان افسردگی – پوکی استخوان
بسیاری از پزشکان تغذیه و همچنین پزشکان جراح اورتوپدی در بسیاری موارد استفاده از سوپ های متفاوت حاوی عصاره پای مرغ را به بیماران خود توصیه می کنند.

خواص درمانی

• عالی ترین درمان جهت پوکی استخوان

• عالی ترین درمان جهت راشیتیسم

• عالی ترین جلوگیری و ترمیم نکروز و پوسیدگی مفاصل و غضروف ها

• عالی ترین پیشگیری و درمان صدای مفاصل در حال فرسایش

• عالی ترین جایگزین جهت قرص های غضروف ساز اروپایی و آمریکایی

• عالی ترین کمکی جهت رشد کودک و نوجوان

• عالی ترین درمان جهت سرماخوردگی و ضعف شدید

• عالی ترین منبع گلوکزامین و سولفات کندورایتین

• عالی ترین ترمیم کننده شکستگی استخوان

• عالی ترین اصلاح دهنده کمردرد یا دیسک کمر
خواص جادویی پای مرغ جهت پوست صورت و پوکی استخوان

روش مصرف:

مقدار ۱ بسته پای مرغ را بعد از تمیز و شستشو کرده به همراه ۳ تا ۴ لیوان آب داخل قابلمه ای قرار داده و مقداری پیاز را بعد از پوست گرفتن اضافه کرده روی حرارت قرار داده و زیر آن را کم کنید و به مدت حداقل ۴ تا ۶ ساعت حرارت دهید البته با شعله ملایم، بعد از گذشت این وقت محتویات قابلمه را داخل مخلوط کن ریخته و صافی کنید و در فریزر نگهداری کنید جهت مصرف کافی است از “عصاره پای مرغ “تهیه شده است مقداری را به انواع سوپ و خورشت تهیه شده است اضافه و سپس میل کنید.

نکته ی مهم: افرادی که مبتلا به چربی خون و کلسترول اوج هستند باید هنگام خوردن این عصاره مقداری آب لیموترش و یا آب غوره به غذای خود اضافه کنند.

غذاهایی داریم که در اصلاح آرتروز یا کمردرد یا دیسک کمر مؤثر باشند. بعضی از پودر سنجد به عنوان یک غذای مؤثر جهت آتروز نام می برند نظر شما چیست؟

– پودر سنجد مؤثر هست. زنجبیل هم خیلی مؤثر هست. هم موضعی و هم خوراکی. همراه با غذا یا چای صرف شود مؤثر هست. ما می گوییم پای مرغ را بجوشانید و آب گوشت و ژل آن را بخورید. پای مرغ پر از مواد غضروف ساز هست. پای مرغ دارای سولفات کندروئتین هست. سولفات کندروئتین در پای مرغ فراوان هست. در ویزیت فرزند هایی که سر استخوان ران ارزش نکروز می شود می پوسد خراب می شود، پای مرغ را به آن ها تجویز می کنم. نتیجه خیلی مثبتی هم گرفته ایم.

یک مورد حتی قرار بود عمل جراحی بشود که ما با همین پای مرغ او را سلامت کردم و اجازه ندادم کارش به عمل جراحی درتهران بکشد. متاسفانه یک دکتر تاجر می خواست این دختر فرزند را عمل جراحی کند که خوشبختانه با همین پای مرغ مداوا شد و مسئله پوسیدگی استخوان ران او برطرف شد. ولی توصیه من به بیماران خودم خوردن غضروف پای مرغ هست. الان مرسوم شده است است که قرص هایی آمریکایی و اروپایی به اسم غضروف کوسه ماهی به قیمت گران به مردم داده می شود. این قرص ها هیچ خاصیتی معجزه آسایی ندارد. چندین ماه این قرص های گرانقیمت و بی حاصل باید خورده شود که آیا تأثیر بکند یا نکند!

* متأسفانه بعضی از خانواده ها از مصرف پای مرغ خودداری می کنند. توصیه شما به این افراد چیست مصرف پای مرغ را کسرشان می دانند!

– الان دیگر اینطور نیست. الان پای مرغ کم یاب هست. به سادگی پیدا نمی شود. در گذشته مردم از منافع آن بی اطلاع بودند. بعضی از شهرهای استان خراسان می آیند و از مشهد پای مرغ می خرند و می برند شهرستان. پای مرغ به ترمیم غضروف ها خیلی کمک می کند. متأسفانه مافیای دارویی در کشور عزیزمان ایران قرص های غضروفی آمریکایی و اروپایی را وارد می کنند و به قیمت گران به مردم می فروشد. پای مرغ به مراتب مؤثرتر و مفیدتر از قرص های غضروفی آمریکایی و اروپایی هست. کارگر بیچاره ای که گوشت نمی تواند بخورد، پروتئین پای مرغ کلی برایش بافایده هست. در قلم پای مرغ مواد خون ساز و آهن ساز دارد.

پای مرغ جهت جلوگیری از پوکی استخوان هم بافایده هست. ما تا جایی که توانسته ایم به بیمارانمان توصیه کرده ایم و نتیجه های خوبی هم گرفته ایم. البته جهت آتروز نرمش ها و ورزش هم مؤثر هست. کسی که نرمش نمی کند، ورزش نمی کند و تحرک ندارد، دچار خشکی گردن می شود. ورزش و نرمش حکم روغن کاری جهت گردن دارد.

بهترین راه جهت درمان افسردگی

پای مرغ را چه ماشینی و چه محلی (اگر مرغ محلی باشد بهتر است) تمیز بشویید. بدون اینکه در آب جوش زده و پوست زرد رنگ آن را پاک کنید. پای مرغ را خوب بشویید و روی آتش کباب کنید و بخورید. مد نظر داشته باشید که فقط ناخن های آن را بکنید و انگشتان باید باشد. چندین بار در روز انجام دهید. به زودی و به فاصله یک هفته می بینید که چه جادویی می کند. مصرف پای مرغ بدون کندن پوست آن بسیار مؤثر در درمان افسردگی و اضطراب می باشد. این روش نه شیمیایی است و نه اثرات جانبی دارد.

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: درمان افسردگی | پوکی استخوان | خواص درمانی | عمل جراحی | استخوان | آمریکایی | جلوگیری | پزشکان | درمانی | جادویی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz